Skaistumkopšana

Drukāt
Banner 1050x80
ZL.LV iesaka
1

PODOLOĢIJAS AKADĒMIJA, ārstnieciskā pēdu aprūpe

Skanstes 50, Rīga, LV-1013
Pēdu aprūpes akadēmija, kabinets, centrs, ārstnieciskā pēdu aprūpe, podologs, podoloģijas centrs, ārstnieciskais pedikīrs Rīgā, pēdu aprūpe Rīgā, ārstnieciskā pēdu aprūpe, ārstnieciskā roku aprūpe, podoloģija, podoloģijas akadēmija, pēdu aprūpe, ārstnieciskā podiatrija, labs, sertificēts podologs, pēdas, nagi, nagu aprūpe, ārstēšana,
2

La Manga, skaistumkopšanas salons - frizētava Rīgas centrā

Lāčplēša 62, Rīga, LV-1011
Pakalpojumi: ✓ Sieviešu frizieris; ✓ Vīriešu frizieris; ✓ Matu griezums; ✓ Frizūras; ✓ Vaksācija; ✓ Parmanentais make-up; ✓ Weyergans procedūras; ✓ Detox programmas.  Par mums: Skaistumkopšanas salons „La Manga” sniedz frizieru un nagu kopšanas speciālistu pakalpojumus. Pieejamas efektīvas un augstvērtīgas sejas un ķermeņa kopšanas procedūras.

Veselības salons 888, SIA Rodain

Dārzaugļu 1-213, Rīga, LV-1012
Diagnostikas aparatūra:

"Veselības salonā 888" diagnostiskā veselības pārbaude tiek veikta ar Eiropas Savienībā sertificētu medicīnisko iekārtu Sensitiv Imago. Medicīniskās ierīces numurs: R500G060CE2. iekārtas precizitāte ir 85%. Diagnostika tiek veikta, balstoties uz datiem par šūnu, audu un orgānu bioelektriskajām īpašībām, kas patoloģisko procesu gaitā ātri un dziļi mainās. Visus organisma procesus Jūs varēsiet redzēt uz monitora ekrāna izmeklēšanas gaitā.

ZL.LV iesaka

Gaismas kosmetoloģija, lāzerepilācijas salons L & Magic

Hospitāļu 8, Rīga, LV-1013
Par mums:

Salons "Gaismas kosmetoloģija" sāka strādāt 2001. gada oktobrī. Salons "Gaismas kosmetoloģija" ir medicīnas profila iestāde, un darbiniekiem ir augstākā medicīniskā izglītība. Mēs pirmie Latvijā sākām izmantot korporācijas LUMENIS ASV jaunās paaudzes lāzeru - Light Sheer Diode, kurš palīdz uz visiem laikiem atbrīvoties no nevēlamā apmatojuma, par ko ir pārliecinājušies visi mūsu klienti. Šī aparāta vienreizīgums ļauj izdarīt epilāciju pat uz iesauļotas ādas. Ar lāzerdušas “Dermodynamic TRI-ACTIV” (Itālija) palīdzību mēs veicam sejas ādas atjaunošanu, pēcdzemdību striju likvidēšanu, figūras korekciju. Mūsu salonā var uztaisīt ķermeņa masāžu. Strādājam ar apdrošināšanas polisēm! Mūs ir viegli atrast - atrodamies netālu no Centrālā dzemdību nama Hospitāļu ielā 8. Pie salona ir bezmaksas autostāvvieta. Vienmēr būsim priecīgi Jūs redzēt!

InnE, SIA

Cēsu 12, Rīga, LV-1012
Skaistumkopšana

Body Lounge, SIA

Ēveles 12, Rīga, LV-1013
Skaistumkopšana

Oxyclub, salons -solārijs

Hospitāļu 23, Rīga, LV-1013
Skaistumkopšana

Thalleo SPA

Mēness 21, Rīga, LV-1013
Skaistumkopšana

Milēdija, salons

Miera 82, Rīga, LV-1013
Skaistumkopšana

Astron, SIA

Upes 4-1, Rīga, LV-1013
Skaistumkopšana

Verdi, salons

Cēsu 31 k.3, Rīga, LV-1012
Skaistumkopšana
Skaistumkopšanas salonos pieejamas atsvaidzinošas, nostiprinošas un relaksējošas procedūras labam izskatam un lieliskam garastāvoklim. Sejas un ķermeņa pīlings, masāža, vaksācija, liftings un ādas kopšana pieejama gan sievietēm, gan vīriešiem.